Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku od 3 do 17 lat, którzy chcą uczestniczyć w zajęciach do naszego klubu przy ulicy Kolumba 5 w Szczecinie w odpowiednich grupach i godzinach podanych poniżej.

Osoby zdecydowane na dołączenie do Stowarzyszenia muszą wypełnić, podpisać i dostarczyć oświadczenie. Należy również dostarczyć trenerowi aktualne badania od lekarza sportowego oraz dowód potwierdzający ubezpieczenie NW. Niepełnoletni dodatkowo zobowiązani są do okazania pisemnej zgody rodziców na uczestnictwo w treningach ! Po oświadczenie należy zgłosić się do trenera albo ściągnąć z naszej strony znajdujące się tutaj – oświadczenie ściągaj .

Płatności za zajęcia dokonywane są u trenera do 10 bieżącego miesiąca, trener potwierdza stemplem na karnecie członkowskim dokonanie opłaty za dany miesiąc.

Karnet członkowski należy zawsze mieć przy sobie ( posiadacz lub opiekun).

Każdy może przyjść wraz z osobą towarzyszącą bądź opiekunem i popatrzeć na dowolne zajęcia (jest gdzie usiąść).

Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną kadrę trenerską. Na zajęcia zapraszani są goście czyli czołowi zawodnicy różnych sportów walki z Polski, Europy i świata. Przeprowadzają oni trening z daną grupą najczęściej pokazując szczegóły swoich „tajnych technik”. Więcej, można zobaczy w galerii w dziale zdjęcia .
 

Pierwszy trening

Pierwszy trening jest zawsze bezpłatny.
Obowiązuje strój: spodenki i koszulka lub dres.
Warto zabrać z coś do picia – pijemy poza matą.
Na terenie klubu obowiązuje obuwie zmienne – klapki – należy je z sobą bezwzględnie zabrać ( również rodzic lub opiekun).

 

Plan zajęć treningowych

 

plan treningów 2016 2017

plan treningów 2016 2017